Støtt Troms FpU med din Grasrotandel

Grasrotandelen er en del av overskuddet til Norsk Tipping, og det tilsvarer 5% av den summen du spiller av. Troms FpU er registrert som mottaker av grasrotandelen og via denne ordningen får Troms FpU mer penger å bruke på våre medlemmer. Med en sterkere økonomi har vi i Troms FpU mulighet til å tilby våre medlemmer flere kurs og medlemskvelder. Når det er sagt håper vi at du vil støtte Troms Fremskrittspartiets Ungdom ved å gi oss din grasrotandel!

 

  • Det er helt gratis å registrere seg som grasrotgiver, eller bytte grasrotmottaker.
  • Din gevinst forblir den samme, og du trenger ikke betale ekstra ved innlevering av kuponger om du er grasrotgiver.
  • 5% av det du spiller for går til oss om du oppgir oss som din grasrotmottaker.
  • Vi kan ikke se hvem som er våre grasrotgivere, eller hvor mye du spiller for eller får i premie.

 

Dersom du spiller hos kommisjonær

Gi beskjed til kommisjonæren at du ønsker at din grasrotandel skal gå til Troms FpU. Deretter oppgir du vårt organisasjonsnummer som er: 982 462 754

Du er nå registrert og hver gang du spiller vil Norsk Tipping gi 5% av beløpet du spiller for til Troms FpU!

 

Dersom du spiller via internett

Etter at du har logget deg inn som vanlig velger du ”grasrotandelen” under ”min side” i menyen. Der velger du ”endre tilknytning” på neste side under ”søkekriterier” haker du av for ”organisasjonsnummer og oppgir vårt organisasjonsnummer som er: 982 462 754

Du er nå registrert og hver gang du spiller vil Norsk Tipping gi 5% av beløpet du spiller for til Troms FpU!

 

Dersom du bruker mobiltelefon

Ved bruk av telefon kan du sende SMS med kodeord ”grasrotandelen” og skrive inn organisasjonsnummeret til Troms FpU i samme melding, deretter sender du meldingen til 2020. Denne SMS-tjenesten er gratis. Vårt organisasjonsnummer er: 982 462 754

Du er nå registrert og hver gang du spiller vil Norsk Tipping gi 5% av beløpet du spiller for til Troms FpU!

 

 

Takk for at du valgte oss som din grasrotmottaker!

 

Er du ikke medlem?

Som medlem i FpU får du være med på å utvikle morgendagens politikk og delta på mange spennende arrangementer.

CategoriesUncategorized